Nová možnost komentovat články

května 31, 2017


Asi to bude tím teplým jarně-letním vzduchem provoněným květinami, čerstvě posečenou trávou nebo spáleným benzínem z projíždějícího mopedu, ale já mám takový nápad...

Původně tento blog vznikl proto, aby naši věděli, že žiju, když nezvedám telefon (Nebojte, tenhle oslí můstek vede k tématu).

No dobře, trochu kecám.

Ve skutečnosti vznikl v posledním trimestru těhotenství, kdy jsem nabrala krásných deset kilíček a pohyb začal představovat reálný problém, protože jsem do všeho narážela gigantickým břichem. Dojít sto metrů znamenalo celodenní výlet, a tak jsem se pomalu stáhla do bezpečí domova, kde je vše na dosah. Hlavně toalety. Jenomže doma to začalo být trochu nuďánkové.

Když jsem projela všechny Cimrochy abecedně, Záskok se naučila nazpaměť, knihovnu přečetla z leva doprava a zpět, vyžrala ledničku i s mrazákem, posadila jsem se na sedačku a začala dumat, co teď.

A tak se zrodil blog. Z křišťálově průzračné nudy.

Pár měsíců poté přišlo významné životní jubileum blogu (viz tenhle článeček) a já si říkala, že by to bylo romantické gesto, kdybych otevřela možnost komentářů. Chtěla bych dát prostor i vám, čtenářům, abyste se mohli zapojit a pomohli mi vytvářet atmošku vysoce intelektuálního blogu s prvky decentního humoru, ehm, ehm…

Ale, víte, jak to chodí. Jdete po ulici, potkáte náhodného člověka, podíváte se mu do očí a řeknete: „Debile,“ protože měl ten magor modrou košili. Vlastně ne, moment, tohle se děje jen na internetu. V roušce anonymity lidé rádi překračují pomyslné hranice slušnosti a v diskuzích plýtvají energií, namísto aby jí napřímili kreativním směrem. A tak mě trochu trápí představa, že by tento blog mohl být nástrojem hlupoňů a věčných uhudranců, kteří přišli bůhví proč nesmyslně urážet.

Na druhé misce vah ovšem leží argument, že takové čtenáře tento blog přeci nemá, a proto to nemusím řešit. Navíc mi něco říká, že pokud budete milí a budete brát blog s nadhledem a ohledem, mohla bych se těšit na komentáře, jako malá holka na zmrzlinu. A tahle strana hravě převážila tu druhou. 

Čili se vám tu neobratně snažím říci: Nechť jsou vám komentáře k dispozici. Tak káže vůle má.You Might Also Like

3 komentářů

 1. Zdravím, já bych ráda komentovala článek, který oslovil mě JAK NEUMÍM MAĎARSKY, ale nedaří se. Nic se mi tam nezobrazuje dole. Tak jen tady můžu potvrdit, že po víc jak 10ti letech a 3 dětech umím spoustu dětských říkanek, zajímavé dlouhé slova, rozumím základním pokynům k dětem, ale to je asi tak vše. Letos mám v plánu přidat na intenzitě, neb přestávám rozumět dětem:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, bohužel lze komentovat až novější články u kterých již byla spuštěna možnost komentářů. U starších to z nějakého záhadného důvodu nefunguje. Každopádně děkuju za komentář a směle do učení :) Já bych měla taky, mno...

   Vymazat
  2. Přináším dobré zprávy. Záhadný důvod nemožnosti komentovat články, byl odhalen. Musím konstatovat, že nebyl záhadný ani trochu. Nicméně, nyní by již mělo být všechno funkční. Pokud ne, pošlete mi, prosím vás, někdo výhružný dopis a já zjednám nápravu.
   S láskou forever yours Admin
   PS:Já píšu Admin, ale jsem to já, hahaha
   PPS: Konec srandy, jdu si dát kafe. A vy si taky hoďte chvilku nohy nahoru a nepřehánějte to s tou prací. To není zdravé ;)

   Vymazat

Prosím, zde zanechte zprávy a buďte zdrávi ♡

Se může též líbiti...

Pan Paprika

Můj muž je Maďar. A s Maďary se to má tak, že jim v žilách koluje pálenka a místo lymfy mají paprikový krém. Uvažujete-li o tom, že si ...