Proč je skvělé míti internet

května 18, 2017

Bývaly doby, kdy v každém obývacím pokoji na konferenčním stolku s háčkovanou dečkou ležel televizní program otevřený na aktuálním dni, který byl divoce zaškrtaný či zvýrazňovačem zvýrazněný. Ve dvanáct hodin - Volejte řediteli, ve čtyři Kolotoč a v osm hodin Cesta do Ameriky.


Kdo večerní promítání prošvihne, má na další rok utrum. Ledaže by si zaběhl do místní půjčovny VIDEOKAZET. LOL.

A bývaly doby, kdy jsme u televize jedli brambůrky, pili pivo a limonády a pak se držel plný močový měchýř na uzdě, dokud nás nevysvobodila reklama. To pak všichni rychle běželi na toaletu a doplnit pitíčko, aby to stihli, než se z obýváku ozve: "Úúúúúž!"

Jasně, možná si říkáte, že to mělo punc jakési společenské události či rodinného rituálu, všichni-večer-dohromady...jenže při sledování pitomého pořadu, který byl bohužel to nejlepší, co ten večer běželo, se dost často ozval znuděný hlas: Bože, to je kravina! a koukalo se nerušeně dál. Ale zároveň jsme si pošušňávali, jaký je to luxus, takové čtyři programy. Vždyť si to představte, donedávna byl program jen jeden a televize navíc vysílala černobíle. A my si žili se čtyřmi programy jako králové. Z moderních technologií nám chyběla už jen přenášedla a Hermionin obraceč času.

Kde jsou ty časy, kdy jsme společně, lehce otupěle zírali na televizi, aniž bychom vnímali imbecilitu pořadů?  Pryč. Nenávratně? Doufejme. Už jsme rozmazlení a chceme si sami vybírat, čemu věnujeme čas a ne čekat, co nám televizní produkční naservíruje přesně v šest. A chceme si chodit čůrat, kdy chceme!

Dobrá, možná že z nás internet dělá trochu asociály, kteří se zasekli u páté epizody návykového seriálu a kteří netuší, zda je den či noc, leden nebo květen a kterým se začíná lehce slévat realita s fantasií. Na druhou stranu nyní trávíme čas s pořady, které nás opravdu baví a ne jako tenkrát naší babičku, která blokovala televizi a my tiše trpěli, zatímco bábi si pobrukovala melodii a v rytmu dechovky spokojeně podupávala nožkou.

Proto bych se s vámi chtěla v rámci udržitelného rozvoje asociálnosti podělit o ta videa/kanály, která mě nejvíce baví a která vždy udělají můj den hezčí.  

Tak vypněte Sama doma a jdeme na to:

KOVY
Je vtipnej, kluk ušatá...inteligentně a lidsky, až mi z toho srdce plesá.


Animoterapia
Pokud se vám ještě nikdy nezakousnul Yorkshirský pitbullnaziteriér do kotníku, jako byste nežili...aneb terapie zvířetem...Duše K
Tentokráte nejde o oduševnělého Duška či sympaťáka Vladimíra Kafku, nýbrž o paní Haničku, která je prostě raketa a vždy, ale úplně vždy mi zlepší náladu. Vyprávění paní Haničky začíná v 1:08:24. Natáhněte batikované triko, usaďte se do lotosového květu, usrkávejte zelený thé a smějte se, protože žijete...3v1
Proč jsou všechny moje kamarádky étericky sofistikované a jemné? Já chci taky takový ujetý kamarádky! A hned! Teď!
Sejroška
...the best beauty jůtuberka EVER...Also viel Spass, meine Lieben und nezapomeňte...
...venku svítí sluníčko a je krásný den.
You Might Also Like

0 komentářů

Prosím, zde zanechte zprávy a buďte zdrávi ♡

Se může též líbiti...

Pan Paprika

Můj muž je Maďar. A s Maďary se to má tak, že jim v žilách koluje pálenka a místo lymfy mají paprikový krém. Uvažujete-li o tom, že si ...