Nová Facebook stránka

října 05, 2017


Už delší dobu mi vrtal v hlavě nápad mého kamaráda, abych založila tady panu blogu ségru na Facebooku. Dlouho jsem o tom polemizovala sama se sebou, předhazovala si pro a proti a nakonec jsem kývla, že do toho půjdu.

Ráda bych totiž byla víc aktuálnější. Přeci jen sepsat článek, sehnat vhodný obrázek a bla bla bla...zabere docela dost času, takže nejsem schopná publikovat častěji, než jednou za týden. Ale na Facebooku se s vámi můžu ihned podělit o myšlenku, která mi zrovna frčí hlavou.

Také bych s vámi občas ráda sdílela fotky. Hlavně tedy fotky azurového nebe a žlutého sluníčka. To když je u nás v Grazu krásně a v Čechách leje jako z konve. Tyto zákeřné fotografie mi vždy udělají poťouchlou radost.

Nemyslete si, že tam budu postovat fotky svého dokonalého zadku a fotek z fitka. Hlavně teda proto, že do fitka už nechodím a také proto, že moje pozadí již není tak pěkně kompaktní, jako když mi bylo sedmnáct.

Ovšem kdyby se tak někdy v budoucnu stalo, což je pravděpodobné asi tak jako, že Kim Čong-il vstane z mrtvých, probudí armádu Zombíku a vlítne na Jižní Koreu, tak vám tam ten zadek teda dám, no.

Také nepočítejte s tím, že si budu fotit jídlo. Tím, co sama uvařím, si určitě kazit chuť nechcete a od té doby, co dcerka zjistila, že umí báječně piště a vřeštit, tak do restaurací a kaváren již moc nedocházíme a držíme se raději v okolí lesů a hájů. Takže dieta. Ale sem tam si loupnu pampelišku nebo i sedmikrásku, když je velký hlad.

Tak to bychom měli výčet toho, co tam určitě neuvidíte. Tak co tam tedy bude?

No to já právě sama nevím! Ale určitě to bude skvělý :D


Auf Wiedersehen na FB!


PS: Já, Máňa, bych vám zapomněla napsat, kde stránku najdete. Takže stránka se jmenuje Ještě pět minut, prosím (klikni a teleportuj se). To je překvapení, že?

Těším se na shledanou. Pápá, lálá...
You Might Also Like

0 komentářů

Prosím, zde zanechte zprávy a buďte zdrávi ♡

Se může též líbiti...

Pan Paprika

Můj muž je Maďar. A s Maďary se to má tak, že jim v žilách koluje pálenka a místo lymfy mají paprikový krém. Uvažujete-li o tom, že si ...